Анимация

 

ПЕРСПЕКТИВЕН ПЛАН НА РАБОТА НА MЕЖДУНАРОДЕН ДЕТСКИ ОЗДРАВИТЕЛЕН ЛАГЕР "МИСТРАЛ 2"

"КЪЩА НА ПРИЯТЕЛИ-2014"

ЮНИ 2014: ОТКРИВАНЕ НА АМФИТЕАТЪРА "МИСТРАЛ"

ЮНИ 2014:ОТКРИВАНЕ НА КИНОЗАЛА "КРАЙБРЕЖНА"

ТЪРЖЕСТВЕНО ОТКРИВАНЕ НА ЛЕТЕН СЕЗОН-2014

ЩЕ ПОДАРИМ НА ДЕЦАТА ЗЕМНО КЪЛБО

 

1 ДЕН (ВЕСЕЛИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ)
СУТРИН
9.30-12.00 АНИМАЦИОННИ ПРОГРАМИ НА ПЛАЖА, МОРСКИ ЗАБАВЛЕНИЯ.
9.30-12.00 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН"СЪСТЕЗАНИЕ С ТОПКИ"
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.30 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ "ВЕСЕЛИ ДЕЦА"(КИНОЗАЛА)
16.30-18.30 ТУРНИР "ФУТБОЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ"(СТАДИОН)
16.30-18.30 ВОДНО ПОЛО(ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ-ПРОГРАМА"ЧУДЕСА "(АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ(СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА"ДОБРЕ ДОШЛИ” (СУПЕР-КЛАС)

 

2 ДЕН (МОРСКИ ФАНТАЗИИ)
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНИ АНИМАЦИИ "МОРСКИ БОЙ"
9.30-12.00 ПИОНЕРБОЛ.ВОЛЕЙБОЛ.ПЛЯЖЕН ФУТБОЛ.
9.30-12.00 СЪСТЕЗАНИЕ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН"АЗ СЪМ МОРЯК")
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРА-ЕСТАФЕТА"ПАТЕКА НА ДОВЕРИЕТО "
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО(ГОЛЯМ БАСЕЙН)
16.30-18.00 В СВЕТА НА НЕПОЗНАТОТО(КИНАЗАЛА)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ ПРОГРАМА"ГЛАМУР!МУР-МУР! (АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 БАСКЕТБОЛ.ФУТБОЛ.(СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА"КОЛКО Е ПРЕКРАСЕН ТОЗИ СВЯТ"

 

3 ДЕН – ДЕН НА ШПИОНСКИ СТРАСТИ
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНИ АНИМАЦИИ"ВЯТЪР НА ПЪТЕШЕСТВИЯТА "
9.30-12.00 ВОЛЕЙБОЛ.ПЛАЖЕН ФУТБОЛ.(ПЛАЖ)
9.30-12.00 ВЪЛШЕБЕН ДЕЛФИНАРИУМ(ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРА "ШПИОНСКИ СТРАСТИ"
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО.ШАМПИОНАТ ПО ТЕНИС.(ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН)
16.30-18.00 ИГРАЛНА ПРОГРАМА"КАЛЕЙДОСКОП"(КИНОЗАЛА)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ДЕТЕКТИВ-ШОУ(АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.БАСКЕТБОЛ.(СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКО-"БУМ"

 

4 ДЕН (ДЕН НА "ЧУДЕСА")
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНИ АНИМАЦИИ "ХАЛИХОЛО" (ИГРИ НА ПЛАЖА)
9.30-12.00 ВОЛЕЙБОЛ..
9.30-12.00 СЪСТЕЗАНИЕ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН.
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРА-ПРИКЛЮЧЕНИЕ"ПИРАТСКИ ИГРИЩА"
16.30-18.00 "ФЕНТЪЗИ ЛЕНД"(КИНОЗАЛА)
16.30-18.00 БИЛЯРД.МИНИ-ГОЛФ(ШАМПИОНАТ)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ"АВИАТОРИ"(АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ (СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА"СЪНИЩА“

 

5 ДЕН - ДЕН НА ЕКОНОМИКА
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНИ АНИМАЦИИ"МОРЕ-ЗЕМЯ;ЗЕМЯ-МОРЕ)-ПЛАЖ
9.30-12.00 ВОЛЕЙБОЛ.ПЛАЖЕН ФУТБОЛ.(ПЛАЖ)
9.30-12.00 СЪСТЕЗАНИЕ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРА-"ДЕН НА ЕКОНОМИКА"
16.30-18.00 ПОДСКАЧАНЕ(МИСТЪР И МИС ) (КИНОЗАЛА)
16.30-18.00 МИНИ-ГОЛФ.ШАХМАТИ-ГИГАНТИ(МИНИ-ШАМПИОНАТ )
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ИГРАЛНО ШОУ"ТРИ КОРАБА"(АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.БАСКЕТБОЛ.
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА"В РИТЪМА НА РЕТРО”

 

6 ДЕН – ДЕН НА ДОБРИ ДЕЛА
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНИ АНИМАЦИИ"ХАЛЛИ-ГАЛЛИ"
9.30-12.00 ПИОНЕРБОЛ.ВОЛЕЙБОЛ. (ПЛАЖ)
9.30-12.00 ВОДНО ПОЛО(ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 МИНИ-ГОЛФ.ТЕНИС,ВОДНА АЕРОБИКА.(МАЛЪК БАСЕЙН)
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО(ШАМПИОНАТ)
16.30-18.00 ТЪРСАЧИ НА СЪКРОВИЩА(ИГРАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 "МИС МЪНИЧЕ"-ШОУ ЗА МАЛКИ КРАСАВИЦИ“
20.00-22.00 ФУТБОЛ.БАСКЕТБОЛ.
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА"СВЕТЛИНИ НА МОРЕТО"

 

7 ДЕН – ДЕН НА ЗВЕЗДОПАДА
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНИ АНИМАЦИИ"МОРСКА ЗООЛОГИЧЕСКА ГРАДИНА )
9.30-12.00 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ.ВОЛЕЙБОЛ.
9.30-12.00 ПЛУВАНЕ(СЪСТЕЗАНИЕ)
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 МИНИ-ГОЛФ .ШАХМАТИ.
16.30-18.00 КОНКУРС НА РИСУНКИ ВЪРХУ АСФАЛТА "ЗВЕЗДНО ЛЯТО"
16.30-18.00 БИЛЯРД, ФУТБОЛ НА МАСА.
ВЕЧЕР
20.00-21.30 БАЛ НА ВЛЮБЕНИТЕ "ПОДАРИ МИ ЛУННА СВЕТЛИНА"( АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.БАСКЕТБОЛ.
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА С ИЗНЕНАДИ.

 

8 ДЕН – ДЕН НА ВЪЗДУШНА ЦЕЛУВКА
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНИ АНИМАЦИИ "ВСИЧКО НА ОБРАТНО"
9.30-12.00 ПИОНЕРБОЛ.ВОЛЕЙБОЛ. (ПЛАЖ)
9.30-12.00 ИГРОВИ СЪСТЕЗАНИЯ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН .
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 МИНИ-ГОЛФ,ПЛУВАНЕ.,ТЕНИС.
16.30-18.00 ВЪЗДУШНИ АТРАКЦИОНИ "ПУСКАМЕ ВЪЗДУШНИ ЗМЕЙОВЕ"
16.30-18.00 "ЗАКАЧКИ" (КИНОЗАЛА)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ПИЖАМИ – ПАРТИ (ХУМОРИСТИЧНО ШОУ)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.БАСКЕТБОЛ. (СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА"ПИЖАМИ-ПАРТИ"

 

9 ДЕН – ДЕН НА  ФАНТАЗИИ
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНА АНИМАЦИЯ "РИСУВАМЕ ЗАМЪЦИ ВЪРХУ ПЯСЪКА"
9.30-12.00 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ, ВОЛЕЙБОЛ.
9.30-12.00 ВОДНО ПОЛО,ПЛУВАНЕ.
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ТЕНИС.,БИЛЯРД.,МИНИ- ГОЛФ.
16.30-18.00 ИГРА- "КОД ДА ВИНЧИ"
16.30-18.00 ВЕСЕЛ ЕКСПРЕС ( КИНОЗАЛА)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ – ПРОГРАМА"ВЕСЕЛО СЕМЕЙСТВО "
20.00-22.00 ФУТБОЛ.БАСКЕТБОЛ. (СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА "МИРАЖ"

 

10 ДЕН – ДЕН НА КРАСОТА И ВДЪХНОВЕНИЕ
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНА АНИМАЦИЯ "ИГРА ВЕСЕЛИ КАПИТАНИ"
9.30-12.00 ПИОНЕРБОЛ, ВОЛЕЙБОЛ. (ПЛАЖ)
9.30-12.00 ВОДНО ПОЛО,ПЛУВАНЕ. ШАМПИОНАТ ПО ГМУРКАНЕ.
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 "ОТ ДРУГАТА СТРАНА НА ИНТЕРНЕТА"-ИГРА-КОНКУРС.
16.30-18.00 МИНИ-ГОЛФ, ШАХМАТИ, МИНИ-ФУТБОЛ.
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО.
ВЕЧЕР
20.00-21.30 МИС МИСТРАЛ -2014 "МИСТРАЛНА ДИАДЕМА"
20.00-22.00 БАСКЕТБОЛ., ФУТБОЛ.
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА "ВЛЮБЕНИ СЪРЦА"

 

11 ДЕН – ДЕН НА НЕПТУН И ЗАБАВЛЕНИЯ НА РУСАЛКИ
СУТРИН
9.30-12.00 МОРСКИ ЕСТАФЕТИ (ПЛАЖ)
9.30-12.00 ПИОНЕРБОЛ.ВОЛЕЙБОЛ.СЪСТЕЗАНИЯ НА НАДУВАЕМИ МАТРАЦИ .
9.30-12.00 ВОДНА АЕРОБИКА ( ШОУ )
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ПРАЗДНИК НА НЕПТУН И ЗАБАВЛЕНИЯ НА РУСАЛКИ, ШЕСТВИЕ ПО ЛАГЕРА НА НЕПТУН И ПРИДРУЖЕНИТЕ МУ, КОНКУРСИ. ИГРИ. ТАНЦИ.
ВЕЧЕР
20.00-21.30 "ИЗВЪНЗЕМЕН ГОСТ"-ПРЕМИЕРА НА ШОУ–ПРОГРАМА-СТАРТОВ ВИПУСК.
20.00-22.00 ФУТБОЛ.БАСКЕТБОЛ. (СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА"КОСМИЧЕСКИ МИР"

 

12 ДЕН – ДЕН НА КИНО И ФАНТАЗИИ
СУТРИН
9.30-12.00 ПИОНЕРБОЛ.ВОЛЕЙБОЛ. (ФИНАЛ)
9.30-12.00 "ДЖУДЖЕТА И ВЕЛИКАНИ" (ИГРИ НА ПЛАЖА)
9.30-12.00 ВОДНО ПОЛО. ПЛУВАНЕ.
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 МИНИ-ГОЛФ.БИЛЯРД.ШАХМАТИ .(ФИНАЛ)
16.30-18.00 ВЪЛШЕБНА ИЛЮЗИЯ(КИНОЗАЛА-ДЕТСКА ВИКТОРИНА)
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО.ПЛУВАНЕ.
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ ПРОГРАМА СНИМАМЕ КИНО - "ПОКАНА В ЗАМЪКА" (КИНО С ВЪЗПИТАТЕЛИ )- ПРЕМИЕРА
20.00-22.00 ФУТБОЛ.БАСКЕТБОЛ.(ФИНАЛ НА КУБКАТА "МИСТРАЛ 2")
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА "СИНЕМА"

 

13 ДЕН – ДЕН НА ЗДРАВЕТО И СИЛНИ ХОРА
СУТРИН
9.30-12.00 ИГРОВИ ЕСТАФЕТИ НА ПЛАЖА
9.30-12.00 ПИОНЕРБОЛ.ПЛАЖЕН ФУТБОЛ.
9.30-12.00 ПЛУВАНЕ (ЕСТАФЕТИ)
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ШАМПИОНАТ ПО ИГРА В "МАФИЯ"
16.30-18.00 МИНИ-ГОЛФ.ТЕНИС.ШАХМАТИ, МИНИ- ФУТБОЛ.
16.30-18.00 "ПРИКАЗЕН СВЯТ " (ДЕТСКИ ПАВИЛИОН)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ НА СИЛНИ ХОРА "АРМРЕСТЛИНГ-2014"
20.00-22.00 ФУТБОЛ.БАСКЕТБОЛ.ФЛОРБОЛ. (СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКО "БОМБА"

 

14 ДЕН – ДЕН НА ВЕРНИ ПРИЯТЕЛИ
СУТРИН
9.30-12.00 ПЛАЖНИ АНИМАЦИИ "ВЕСЕЛИ ПРИЯТЕЛИ"
9.30-12.00 ПИОНЕРБОЛ.ВОЛЕЙБОЛ. (ПЛАЖ)
9.30-12.00 ПЛУВАНЕ . ВОДНО ПОЛО.
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 "МАЛКА СТРАНА"(КИНОЗАЛА)
16.30-18.00 КРОС – 2014(НАЙ-ДОБРИ БЕГАЧИ НА ЛАГЕРА)
16.30-18.00 МИНИ-ГОЛФ.БИЛЯРД. ТЕНИС.
ВЕЧЕР
20.00-21.30 КАРНАВАЛ"ЩЕ БЪДЕ ЯРКО!" – ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ЛЮБОВТА И ЩАСТИЕ!
21.30-24.00 ДИСКОТЕКА "ФОЙЕРВЕРКИ"

 

15 ДЕН – ДЕН НА ПРИКАЗНИ СЪНИЩА
СУТРИН
9.30-12.00 АНИМАЦИОННИ ПРОГРАМИ НА ПЛАЖА"МОРСКИ ИГРИ "
9.30-12.00 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН "ЕСТАФЕТА С ТОПКИ"
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ "ВЕСЕЛИ ЗАГАДКИ"(ДЕТСКИ ПАВИЛИОН)
16.30-18.00 ТУРНИР "ФУТБОЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ " (СТАДИОН)
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО(ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ – ПРОГРАМА "ТАМ,ПО НЕПОЗНАТИ ПЪТИЩА"(АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ. ФЛОРБОЛ (СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА"НА ГОСТИ НА ПРИКАЗНИ ДИ-ДЖЕИ)

 

16 ДЕН – ДЕН НА УСМИВКИ ДО УШИ
СУТРИН
9.30-12.00 АНИМАЦИОННИ ПРОГРАМИ НА ПЛАЖА"ПО-ВИСОКО, ПО-ДАЛЕЧЕ И ПО-БЪРЗО"
9.30-12.00 ИГРОВИ ПРОГРАМИ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН "ЕСТАФЕТА С ТОПКИ"
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРОВИ ПРОГРАМИ "ДЕЦАТА-БОНБОНКИ" (КИНОЗАЛА)
16.30-18.00 ТУРНИР "ФУТБОЛНО СЪСТЕЗАНИЕ"(СТАДИОН)
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО (ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ – ПРОГРАМА"ХУМОРИНА – 2014»  КОНКУРС НА ФИЗИОНОМИЙКИ , НА КАПИТАНИ ВРУНГИЛИ И ЛАГЕРНИ ПРИЗРАЦИ (АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.ФЛОРБОЛ (СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА "УСМИВЧИЦА"

 

17 ДЕН – ДЕН НА СМЕЛИ СЪРЦА
СУТРИН
9.30-12.00 АНИМАЦИОННИ ПРОГРАМИ НА ПЛАЖА"МОРСКИ СРАЖЕНИЯ" (КОМАНДНИ ИГРИ)
9.30-12.00 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН.
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРАНИ ПРОГРАМИ "ШАХМАТЕН ТУРНИР" (КИНОЗАЛА)
16.30-18.00 ТУРНИР "ФУТБОЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ " (СТАДИОН)
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО(ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ – ПРОГРАМА"ТУРНИР НА РИЦАРИ" (АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.ФЛОРБОЛ(СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА "ЗАЩО ТАКА ИСКАШ ДА ТАНЦУВАШ!"

 

18 ДЕН – ДЕН НА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИ
СУТРИН
9.30-12.00 АНИМАЦИОННИ ПРОГРАМИ НА ПЛАЖА "ПОДСКАЧАНЕ"
9.30-12.00 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН "ЕСТАФЕТА ЗА СРЪЧНОСТ"
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ "ВЕСЕЛИ КУКЛИ" (КИНОЗАЛА)
16.30-18.00 ТУРНИР "ФУТБОЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ "(СТАДИОН)
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО (ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ – ПРОГРАМА"В СВЕТА НА ЖИВОТНИТЕ" (АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.ФЛОРБОЛ (СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА "ТАНЦУВАЛЕН МАРАТОН"

 

19 ДЕН – ДЕН НА ТЕАТЪРА
СУТРИН
9.30-12.00 АНИМАЦИОННИ ПРОГРАМИ НА ПЛАЖА"ОТРАЖЕНИЕ ВЪВ ВОДАТА"
9.30-12.00 ИГРОВИ ПРОГРАМИ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН "ЕСТАФЕТА С ТОПКИ"
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ "ТЕАТЪР" (КИНОЗАЛА)
16.30-18.00 ТУРНИР "ФУТБОЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ" (СТАДИОН)
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО (ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ – ПРОГРАМА" НА ТЕАТРАЛНА СЦЕНА "-"ЗЛАТНА МАСКА "МИСТРАЛ 2"»КОНКУРС НА НАЙ-ДОБРАТА ПОСТАНОВКА НА ПИЕСАТА (АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.ФЛОРБОЛ(СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА"ТЕАТЪР-ДЕНС"

 

20 ДЕН – ДЕН НА ШАРЕНИ КАРТИЧКИ
СУТРИН
9.30-12.00 АНИМАЦИОННА ПРОГРАМА НА ПЛАЖА "ПОРТРЕТ ВЪРХУ ПЯСЪКА"
9.30-12.00 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН "ЕСТАФЕТА ЗА РОЖДЕННИЦИ"
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРАЛНИ ПРОГРАМИ "ВЕСЕЛИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ"(КИНОЗАЛА)
16.30-18.00 ТУРНИР "ФУТБОЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ " (СТАДИОН)
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО (ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ – ПРОГРАМА"ДЕН НА РОЖДЕННИКА"(АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.ФЛОРБОЛ(СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА "ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ДО НОВИ СРЕЩИ "

 

21 ДЕН – ДЕН НА ВЕСЕЛИ ЕМОЦИИ
СУТРИН
9.30-12.00 АНИМАЦИОННА ПРОГРАМА НА ПЛАЖА "ЗАКАЧКИ"
9.30-12.00 ИГРОВИ ПРОГРАМИ ОКОЛО ГОЛЕМИЯ БАСЕЙН "ЕСТАФЕТА С ТОПКИ "
ПРЕЗ ДЕНЯ
16.30-18.00 ИГРОВИ ПРОГРАМИ "МУЗИКАЛЕН РИНГ" (КИНОЗАЛА)
16.30-18.00 ТУРНИР "ФУТБОЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ "(СТАДИОН)
16.30-18.00 ВОДНО ПОЛО (ГОЛЯМ БАСЕЙН)
ВЕЧЕР
20.00-21.30 ШОУ – ПРОГРАМА "ТОВА СЕ СЛУЧИ ЕДИН ДЕН!" (АМФИТЕАТЪР)
20.00-22.00 ФУТБОЛ.ФЛОРБОЛ (СТАДИОН)
21.30-23.00 ДИСКОТЕКА " ЩЕ ПЕЕМ ЗА ДОВИЖДАНЕ !"